peníze, ekonomika, analýzy, komentáře

Ivan Karpják

působí jako Senior Associate v advokátní kanceláři Squire Patton Boggs a člen Blockchain
Connect Czech Alliance.

Vojtěch Munzar

Vojtěch Munzar je český ekonom a politik, v letech 2012 až 2014 náměstek ministra životního prostředí ČR, od října 2017 poslanec Poslanecké sněmovny PČR. V letech 1998 až 2018 zastupitel města Kladno (v letech 2009 až 2010 náměstek primátora), člen ODS.

Jaroslav Vybíral

Jaroslav Vybíral působí jako akciový a kreditní analytik ČSOB Asset Management, kde pracuje v různých pozicích již osmým rokem. Prošel si regionální specializací na středo a východoevropské trhy v rámci podpory pro fondy KBC a ČSOB v regionu a v posledních letech se plně věnuje rozvinutým trhům se zaměřením na Severní Ameriku a západní Evropu. Aktivně se účastní tvorby a následné komunikace investiční strategie. V minulosti působil ve společnosti PwC, kde se věnoval advisory a auditu finančních institucí. Od 1. ledna se pak stane hlavním stratégem ČSOB Asset Management.

Jaroslav je absolventem VŠE, oboru Statistika a pojistné inženýrství. Absolvoval studijní pobyt na Université catholique de Louvain v Belgii. Ovládá angličtinu a francouzštinu. Jaroslav je zastáncem směru behaviorální ekonomie, který tvrdí, že investoři nejsou stroje, ale bytosti ovládané emocemi.

Gabriel Dusil

je spoluzakladatelem a generálním ředitelem společnosti Adel Ecosystem Ltd. Je rovněž členem Blockchain Connect | Czech Alliance.