peníze, ekonomika, analýzy, komentáře

Richard Branson

Britský podnikatel a miliardář je známý především jako majitel značky Virgin, která zahrnuje stovky společností. Branson začal podnikat už v 15 letech, kdy začal vydávat časopis Student. V 70. letech minulého století založil zásilkovou službu s hudebními deskami, v roce 1972 pak založil nahrávací studio Virgin Records. Mezi nejznámější Bransonovy firmy patří světová letecká společnost Virgin Atlantic. Britský miliardář chce mimo jiné spustit komerční lety do vesmíru. To vše přes jeho další firmu Virgin Galactic, v rámci níž zatím investuje do vývoje vesmírných modulů, raket a testovacích letů. Angažuje se také v řadě charitativních projektů.

Zaujalo nás
184 shares14591 views

Branson: Pochybnosti zničí více plánů a snů než jejich samotná realizace

Richard Branson - 8. února 2018

Kdo z nás občas nemá o své práci pochybnosti? Miliardář, podnikatel a filantrop Richard Branson ve svém blogu vysvětluje, jak podobné situace překonat.

Zaujalo nás
37 shares2150 views

Branson: Život má být každodenní dobrodružství

Richard Branson - 15. srpna 2017

Není nic lepšího než začít den dobrodružstvím, které vám dodá pocit, že jste svěží, vitální a naživu. Je to také skvělá příležitost k vytyčení si osobních cílů, na kterých chcete…

Zaujalo nás
7 shares4797 views

Proč naše oči ještě jedí, když žaludek už nemůže?

Richard Branson - 17. července 2017

Miliardář, filantrop a majitel společnosti Virgin Richard Branson na svém blogu rozebírá globální problém spočívající v plýtvání jídla. Jaké nabízí řešení?

Zaujalo nás
41 shares4914 views

Nesmíte se brát příliš vážně. Nikdo to nedělá

Richard Branson - 16. června 2017

Pocit štěstí by měl být hnacím motorem každého z nás. Proč? Na to odpovídá miliardář, filantrop a majitel společnosti Virgin Richard Branson na svém blogu.

Zaujalo nás
67 shares10063 views

David vs. Goliáš. Co radí Richard Branson pro boj s firemními kolosy?

Richard Branson - 3. června 2017

Miliardář, filantrop a majitel společnosti Virgin Richard Branson na svém blogu rozebírá, jak lze na poli byznysu vyzrát na velké a zaběhlé firmy, které mají významný tržní podíl.

Zaujalo nás
6 shares2580 views

Osm tipů Richarda Bransona, jak žít co nejlépe

Richard Branson - 14. dubna 2017

Miliardář, filantrop a podnikatel Richard Branson na svém blogu nabízí přehled osmičky rad a doporučení, které vám pomohou ke spokojenému životu.

Zaujalo nás
9 shares10023 views1

Nejlepší tipy pro rozvoj osobnosti od Richarda Bransona

Richard Branson - 31. ledna 2017

Napsal jsem už mnoho příspěvků o tom, jak rozvíjet svoji osobnost, svoje myšlení. Je to téma, které mám v hlavě již od doby, kdy jsem loni poprvé dokončoval jeden z nejtěžších…